Oferujemy usługi w zakresie:

Systemów Sygnalizacji Pożaru i Oddymiania

Są w stanie wykrywać pożar, inicjować alarm, automatycznie powiadamiać jednostkę straży pożarnej lub też wykonywać inne działania zmierzające do zmniejszenia skutków pożaru. Podstawowym zadaniem SSP jest szybkie i bezbłędne wykrycie powstającego pożaru, zanim się on rozwinie i osiągnie rozmiary trudne do opanowania.

Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych

System podnoszący bezpieczeństwo w budynku, przeznaczony jest do rozgłaszania sygnałów ostrzegawczych i komunikatów głosowych, nadawanych automatycznie po otrzymaniu sygnału z systemu sygnalizacji pożarowej, a także na żądanie operatora.

Telewizja Przemysłowa
Monitoring IP

To system pozwalający na śledzenie z odległości zdarzeń rejestrowanych przez jedną do nawet kilkuset kamer przemysłowych jednocześnie. W skład systemu wchodzą głównie rejestratory i kamery, z których obraz jest transmitowany do centrum odbiorczego, gdzie personel na monitorach może obserwować rejestrowane zdarzenia.


Systemy Alarmowe
Kontrola Dostępu

W systemach alarmu włamania najczęściej wykorzystuje się pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne (kontaktrony) umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych. Dodatkowo zabezpieczenie uzupełniają czytniki i kontrolery które jednoznacznie identyfikują osoby przebywające w obiekcie.

Okablowanie strukturalne
Instalacje SAT/RTV
Spawanie Światłowodów

System uniwersalnego okablowania telekomunikacyjnego przewidziany do szerokiej gamy zastosowań. Umożliwia on tworzenie sieci komputerowych, telefonicznych i SAT/RTV. Jako rodzaj okablowania mamy do wyboru przewody miedziane lub kable światłowodowe. W dzisiejszych czasach jest to standard wyamgany w budownictwie wielomieszkaniowym.

(Wideo)Domofony
Szlabany
Bramy Garażowe

Urządzenie elektroniczna służące do komunikacji głosowej lub Wideo-głosowej na małe odległości, zazwyczaj pomiędzy zewnętrzną kasetą bramową a montowaną wewnątrz słuchawką unifonu. W połączeniu z bramą garażową lub szlabanem zapewniają ochronę przed niepowołanymi osobami próbującymi dostać się na prywatny teren

Zakres usług:

Wszystkie powyższe usługi wykonujemy w zakresie: