O nas

Szanowni Państwo,


Działalność firmy rozpoczęła się w 2012 roku pod nazwą MCInstal i w głównej mierze współpracowaliśmy jako podwykonawcy dla innych firm.

Rok 2017 otworzył dla nas nowe możliwości w związku z tym postawiliśmy na indywidualny rozwój i nowy początek pod nazwą ALLSEC.

Naszym celem jest prowadzenie firmy, która w profesjonalny i rzetelny sposób będzie wspierać naszych Klientów w codziennej działalności.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu i serwisowaniu systemów włamania i napadu, sygnalizacji pożarowej i DSO, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, telewizji przemysłowej analogowej oraz IP, telewizji DVB-S i DVB-T, domofonów, wideomofonów, sieci strukturalnych (LAN) miedzianych i światłowodowych oraz szlabanów i bram garażowych.

Ofertę kierujemy do małych i dużych firm, wspólnot mieszkaniowych, agencji ochrony i osób prywatnych. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dlatego też dbamy aby prezentowane rozwiązania były optymalne i elastyczne pod względem wymagań i możliwości finansowych naszych Klientów. Posiadamy możliwość kompleksowego świadczenia usług.

Firma ALLSEC stawia na rozwój, zdobywanie wiedzy, podnoszenie kompetencji i umiejętności. Bierzemy udział w cyklicznych szkoleniach i warsztatach czego potwierdzeniem są posiadane uprawnienia i certyfikaty.

Kluczową zaletą firmy jest profesjonalizm. Nie boimy się stawianych nam wyzwań, ponieważ posiadane doświadczenie i wiedza szybko udowodnią Państwu, że jesteśmy firmą godną zaufania.


Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.